5 Inspirativních instagramů, které stojí za to sledovat_Athletic24

5 inspirativních instagramů, které stojí za to sledovat

Všichni moc dobře víme, že když dojde na cvičení, je někdy třeba nakopnout se něčím víc kávou nebo energetickým nápojem. Zkrátka když máte den, kdy by vás do sportovních tenisek nedostal ani párem volů, je třeba mít po ruce dávku inspirace… a nejlépe na vašem Instagramu, který je v chytrém telefonu pořád s vámi.

 

sports-luxe

Sport Luxe , který je profilem časopisu Sport Luxe , vám vždycky nadhodí dávku inspirace clean foods, ukáže vám, co na sebe do fitka a namotivuje vás spoustou citátů. Tohle je přesně ta kombinace, díky které má nejeden chuť žít zdravě a šťastně na věky věků.

Yoga-Insta

Profil Yoga_Girl, je založený Rachel Brathen a je zde k vidění spousta jak naprosto neuvěřitelných pozic, tak yoga výzvy pro normální smrtelníky, které můžeme aplikovat do svého každodenního života. Zkrátka pokud hledáte profil, který vám pomůže zlomit několik zlozvyků a cítit se dobře, tak tohle je ten pravý.

Lornajane Active prostě chcete sledovat. Neodolatelné sportovní oblečení v pohybu, krásné fotky, clean food kam se podíváš. Tenhle profil vám k tomu nazouvání sportovních bot rozhodně pomůže.

runner-sinta

Instarunners je komunitní profil, který zveřejňuje fotografie svých nadšených followerů runnerů. Když někdo dělá to, co miluje, je to vždycky cítit a stejně tak i vy budete po shlédnutí několika fotografií stěží odolávat chuti nazout Nike´s a vyběhnout ven.

Barrys-Insta

Barrys Bootcamp vás dloubne tam kde to bolí nejvíce, ale s tím výsledkem, že na oplátku budete mít chuť vzít první lepší činku a nepustit ji z ruky další dvě hodiny. Ve zkratce: spousta vyrýsovaných fotografií a motivace až na půdu.

Pro Athletic24 napsala Lenka

Libil se Vám článek? Lajkněte ho nebo sdílejte!
Zadejte svůj e-mail a už Vám nikdy neunikne nový článek.
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://blog.athletic24.cz/5-inspirativnich-instagramu-ktere-stoji-za-to-sledovat/
Pinterest
Pinterest