Dělej to co miluješ_Athletic24

Dělej to, co miluješ

Při několikadenních úvahách o tom, jak tento blog odstartovat, jsem z hlavy nemohla vyhnat jednu myšlenku: „Dělej to, co miluješ“. Je to snad nejdůležitější rada, kterou můžete říct svým dětem, své kamarádce, která se rozhoduje mezi prací, která jí bude bavit a mezi prací pro kterou má kvalifikaci.

Když totiž děláme to, co milujeme, je pro nás mnohem snazší najít motivaci k tomu vstát každé ráno z postele, usmát se na každého partnerem počínaje a řidičem autobusu konče a jednoduše dělat svět kolem sebe lepším místem pro život.

Úplně stejně je to se cvičením. Ať chcete zhubnout pár kil, snížit cholesterol, nebo pro změnu nabrat svalovou hmotu, musíte si k tomu nevyhnutelně najít druh sportu, na který se budete těšit jako malí. Dobře … stačí, když vám to ze začátku nebude vadit :D. Později se totiž dostanete do fáze, kdy ho budete mít rádi. Jednoho krásného dne možná dokonce zjistíte, že se na tu svou hodinku pohybu vyloženě těšíte jako malý Jarda.

 

Zdroj: Pexels http://www.pexels.com/photo/road-dawn-mountains-sky-5110/
Zdroj: Pexels http://www.pexels.com/photo/road-dawn-mountains-sky-5110/

Když se budete nutit do sportu, který vás jednoduše nebaví, ale chcete se do něj pustit, protože je zrovna cool, tak si všechen pohyb akorát zprotivíte. Třeba běhání! Běhá snad každý. Instagram je doslova zaplavený endorfiny a fotkami tenisek ze všech úhlů. Jenže co když pak vyběhnete jednou, dvakrát, desetkrát… a máte pocit, že tohle vážně není pro vás? Není nic jednoduššího, než zkusit něco jiného. Zajděte si zaplavat, jděte do fitka otestovat elipticaly, běžecký pás, cyklotrenažer nebo třeba i zumbu. Zkoušejte a zkoušejte a určitě najdete něco, co si nakonec budete chtít pořídit i domů, abyste mohli trénovat každý den. Cvičení najednou už nebude nutné zlo, ale něco co budete milovat.

Pro Athletic24 napsala Lenka

 

P.S.: Ať už máte vybráno nebo ještě hledáte ten „svůj“ sport určitě si projděte náš e-shop Athletic24, kde najdete spousty kvalitního sportovního vybavení za skvělé ceny.

P.P.S.: A víte, že když dáte Like naší stránce na Facebooku dostanete slevu na celý nákup? To je dobrá odměna za jeden klik, ne? 😀

 

Libil se Vám článek? Lajkněte ho nebo sdílejte!
Zadejte svůj e-mail a už Vám nikdy neunikne nový článek.
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://blog.athletic24.cz/delej-to-co-milujes/
Pinterest
Pinterest