Drahá těžká práce_Athletic24

Drahá těžká práce…

Potřebujete nakopnout? Do učení, do cvičení, do hledání nové práce? Nechte se inspirovat tímto videem a uvidíte, jak se vám bude najednou chtít vyskočit z křesla a začít něco dělat.

A pokud angličtina zrovna není váš koníček, níže je překlad textu z videa.

 

Nenáviděl jsem, když jsi vyslovila mé jméno. Slyšel jsem tě, ale utekl jsem pryč. Když jsem viděl, že přicházíš, schoval jsem se. V momentě kdy jsi začala mít vliv na ty, kteří se se mnou bavili, hledal jsem výmluvy, abych se tě zbavil. Bál jsem se bolesti, protože jsem se nechtěl nechat zranit. Bál jsem se, že zklamu a tak jsem se ani o nic nepokusil. Bál jsem se tvého jména, kvůli tomu, co jsi udělala ostatním.

Kdo si myslíš, že jsi, že mi můžeš nahánět takový strach? Odraz v zrcadle. Stín za mými zády. Udělám jeden krok, ale i tak jsi předem mnou. Pot na mém obličeji. Slzy v mých očích. Je něco co nemůžeš udělat?

Ale podívej se na mě teď. Udělala jsi ze mě toho, kým jsem dnes a kvůli tobě mám postoj člověka, který se nikdy nevzdá a nikdy neprohraje. Vykašlat se na něco? To už není v mém slovníku. Když se na to vykašlou oni, já pokračuju. Když oni spí, já makám ještě tvrději. Když mi řeknou, že nemůžu a vyřádí mě, ukážu jim, že na to mám. Když jim povídám o svých snech a oni se mi vysmějou, ujistím se, že já se budu smát naposled. Ženu se za svými sny. To znamená, že se ženu jen za těmi svými a ne za sny někoho jiného. Jen já sám se můžu porazit. Jsem jen já a práce, kterou mi naložíš. Prohra neexistuje…

Já neprohraju!

Zašel jsem už tak daleko a teď toho nenechám. Dřino, vyplatila ses, a proto tě mám rád. Jak bych taky mohl nemít? Už se před tebou neskrývám … Čekám na tebe. A když už jsme u toho, kde jsi?

Potřebuju tě, protože věřím v těžkou práci!

Pro Athletic24 napsala Lenka

Libil se Vám článek? Lajkněte ho nebo sdílejte!
Zadejte svůj e-mail a už Vám nikdy neunikne nový článek.
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://blog.athletic24.cz/draha-tezka-prace/
Pinterest
Pinterest