JUMPit! profesionální gymnastická trampolína

JUMPit – konec nudnému cvičení

Co si budeme povídat, únor je jeden z nejtěžších měsíců v roce. Víme sice, že jaro a s ním i sukně, šortky a trochu později dokonce plavky, se nezadržitelně blíží, ale vzhledem k tomu jak to vypadá venku, je pro nás příliš náročný pohyb i natažení se ke stolu pro misku s brambůrky. A navíc ty trendové oversized svetry schovají podzimní povalování, vánoční cukroví i tu misku únorových brambůrku, že?

Nikdo z nás si ale v červnu nechce vyčítat, proč jsme letos zase nezačali už v zimě, ale když do fitka je potřeba nový vohoz, permanentka taky není zadarmo, ale to všechno by se dalo zkousnout nebýt tam těch dlouhonohých gazel v legínách a svalovců u bench pressu. Proč se tak trápit, když člověk může strávit únor pod dekou s brambůrkami, viďte.

Naštěstí pro vás máme horkou novinku, která ještě nedávno ležela na designerském stole – je to fitness trampolína JUMPit! Pokud jste se už setkali s trendem gymnastických trampolín, tak asi víte, že skákání na trampolíně není jen zaručený způsob, jak donutit děti k nějakému pohybu, ale nějaká hlava osvícená přišla na to, že to bude bavit i nás dospělé a spálíme přitom víc kalorií než u jakéhokoli jiného cvičení. A cvičit můžete nerušeně doma!

JUMPit! fitness trampolína_maraton
JUMPit! fitness trampolína_maraton

Shrňme si raději v několika bodech, proč byste měli cvičit zrovna na této trampolíně:

  1. První a nejdůležitější důvod: je to prostě nejzábavnější workout! A co je zábavné u toho jeden snadno vydrží.
  2. JUMPit trampolína je speciálně navržená tak, abyste na ní spálili co nejvíce kalorií. Přesně tedy až 1000kcal/4200Kj za hodinu. Pro srovnání, například na běžeckém pásu spálíte přibližně půlku toho co na trampolíně.
  3. Trampolína bude držet tempo s vámi: 6 stabilních protiskluzových nožek, odrazová plocha vyrobena z americké tkaniny PP MESH přichycená k rámu 66 pevnými úchyty, bytelné madlo o které se můžete opřít plnou silou – o životnost a stabilitu této trampolíny se opravdu strachovat nemusíte.

Pokud si chcete do léta vyformovat postavu a neskřípat u toho zuby nudou, fitness trampolínu JUMPit pořídíte zde. Nebo jste ještě na pochybách? Tak to se podívejte na video z JUMPit maratonu, které je vlastně spíše než workout jedna velká party:

Pro Athletic24 napsala Lenka

Libil se Vám článek? Lajkněte ho nebo sdílejte!
Zadejte svůj e-mail a už Vám nikdy neunikne nový článek.
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://blog.athletic24.cz/jumpit-konec-nudnemu-cviceni/
Pinterest
Pinterest